Hei, noor! 

Meil on hea meel, et oled jõudnud meie kodulehele, et uurida lähemalt Harku valla noortekeskuste logo ideekonkursil osalemise tingimusi.

Harku vallas tegutsevad nimelt kaks noortekeskust, üks Tabasalus, teine Harkujärvel ning kaks noortetuba, Vääna-Jõesuus ja Väänas.

Logo ideekonkursil soovime leida Harku valla noortekeskustele ja -tubadele ühist logo, mis oleks noortepärane, meeldejääv ning kannaks edasi meie väärtusi.

Noorsootööd teeme noore jaoks ja noortega koos. Lähtume noorte vajadustest ja huvidest ning soovime noori kaasata korraldamisse ja otsuste langetamisse. Noorsootöö lähtub võrdsest kohtlemisest, sallivusest ja partnerluse põhimõttest – igaüks on oluline ja omab võrdseid õigusi panustada.

Rohkem infot meie tegemiste ja väärtuste kohta leiad meie kodulehelt.

Ja mis kõige tähtsam? - Soovime, et meie tulevase logo idee tuleks just noortelt!

Logo ideekonkursil osalemise tingimused:

  • Logo ideekonkurss kestab 20.09 - 18.10.2021

  • Osaleda võivad kõik noored vanuses 7-26 eluaastat

  • Töid võib esitada paberil kõikidesse Harku valla noortekeskustesse ja noortetubadesse või elektrooniliselt: geily@noortekeskused.ee

  • Töid esitades palume juurde kirjutada oma nime, vanuse, kooli ning kontaktandmed, millega saaksime võidu puhul ühendust võtta.

  • Logo peab olema A4 suuruses

  • Logo võib sisaldada maksimaalselt nelja värvi

  • Logo võib sisaldada sõnu Harku valla noortekeskused, kuid see ei ole kohustuslik

  • Logo kujundamiseks võib kasutada erinevaid kujundusprogramme (Paint, Canva, Photoshop, Illustrator vms)

  • Iga osaleja võib esitada maksimaalselt kolm tööd

Logo ideekonkursil valitakse välja võidutöö, žürii- ja publikulemmik ning loositakse välja eriauhind kõikide osalejate vahel. Võidutööna väljavalitud logo ideeautor pälvib endale au ja kuulsuse ning 150 eurose Ülemiste keskuse kinkekaardi.

Žüriilemmiku ja publikulemmiku auhinnad ning eriauhind kõikide osalejate vahel jääb veel saladuseks. Jälgi meie noortekeskuste ja -tubade sotsiaalmeedia kontosid ja saa peatselt teada, mis eriauhind kõikide osalejate vahel loosi läheb.


Võitjad kuulutatakse välja hiljemalt 11.november 2021.

Kui sul tekkis mõni küsimus või mure seoses logo ideekonkursil osalemise kohta, siis võta ühendust  geily@noortekeskused.ee 

Tule pane enda oskused proovile ning osale Harku valla noortekeskuste logo ideekonkursil, sest just SINU logo idee võib osutuda võitjaks! Auhinnad on uhked ning võita võib IGAÜKS. 

Osale ise ja soovita ka sõbrale!